Organi partije

Organi partije u Smederevu

PREDSEDNIK GRADSKOG ODBORA SOCIJALISTIČKE PARTIJE SRBIJE U SMEDEREVU JE BAROVIĆ MILIJA.

 

ČLANOVI GRADSKOG ODBORA SOCIJALISTIČKE PARTIJE SRBIJE U SMEDEREVU:

1 Barović Veljko, 1977, Leštar
2 Barović Milija, 1959, Leštar
3 Vakulović Tanja, 1974, Carina
4 Gegić Mitar, 1986, 25 Maj
5 Grujić Radmilo, 1948, Sveti Sava
6 Dragutinović Milivoje, 1966, Malo Orašje
7 Đorđević Aleksandar, 1991, Zlatno Brdo
8 Đorđević Goran, 1952, Zlatno Brdo
9 Đorđević Ljubiša, 1966, Papazovac
10 Đorđević Srđan, 1968, Leštar
11 Đuričić Dragan, 1959, Drugovac
12 Živanović Jelena, 1981, Papazovac
13 Živanović Tamara, 1992, Carina
14 Životić Živanović Ljiljana, 1961, Carina
15 Zlatković Slađan, 1981, Carina
16 Ivković Vesna, 1960, Donji Grad
17 Ivošević Nemanja, 1988, Donji Grad
18 Ilić Dejan, 1974, Radinac
19 Ilić Nemanja, 1998, Plavinac
20 Jakoviljević Saša, 1968, Lipe
21 Janošević Darije, 1979, Slavija
22 Jovanović Verica, 1959, Radinac
23 Jovanović Slađana, 1966, Mala Krsna
24 Jović Slobodan, 1988, Sveti Sava
25 Kojić Jelena, 1980, Lunjevac
26 Kostić Dragan, 1985, Osipaonica
27 Kostić Milovan, 1959, Radinac
28 Krstić Biljana, 1987, Slavija
29 Krstić Kosta, 1948, Kolari
30 Kuzmanović Mitar, 1968, Karađorđev Dud
31 Kuljanin Goran, 1958, Leštar
32 Maksimović Slaviša, 1986, Leštar
33 Marjanović Aleksandar, 1981, Osipaonica
34 Miljković Tomislav, 1953, Donji Grad
35 Nedeljković Prvoslav, 1962, Carina
36 Nikolić Bogomir, 1945, Vranovo
37 Ognjanović Tijana, 1997, Karađorđev Dud
38 Pavlović Ognjanović Tatjana, 1966, Karađorđev Dud
39 Panajotović Dragana, 1950, Ladna Voda
40 Perović Dejan, 1971, 25 Maj
41 Petković Vesna, 1974, Zlatno Brdo
42 Rajić Zoran, 1958, Vučak
43 Rajković Toplica, 1958, Vranovo
44 Ranković Ljubomir, 1978, Carina
45 Ristić Lidija, 1985, Lipe
46 Stanisavljević Jelena 1989, Kolari
47 Stanić Dragan, 1956, Papazovac
48 Stanković Božidar, 1954, Papazovac
49 Stepanović Miroljub, 1956, Badljevica
50 Stojanović Branče, 1957, Landol
51 Stojanović Ljubiša, 1988, 25 Maj
52 Stojić Srećko, 1980, Sveti Sava
53 Stojković Goran, 1973, Suvodol
54 Stošić Slaviša, 1965, Plavinac
55 Francija Violeta, 1979, Slavija
56 Šoškić Igor, 1972, Ladna Voda